Speelschema’s

Hieronder vind je de wedstrijdschema’s van de 6e RWE/Hogelandcup.

 

 

Poule-indeling & wedstrijdschema

Wedstrijdprogramma 6e Hogeland Cup 2019-2020
Dames - maandag 23 december 2019
18.30 – 18.50D1vv Winsum 2-Noordpool
18.50 – 19.10D1Z.E.C.-SIOS
19.10 – 19.30D2vv Winsum 1-Corenos
19.30 – 19.50D2VVSV'09-SV Bedum
19.50 – 20.10D1SIOS-Noordpool
20.10 – 20.30D1Z.E.C.-vv Winsum 2
20.30 – 20.50D2SV Bedum-Corenos
20.50 – 21.10D2VVSV'09-vv Winsum 1
21.10 – 21.30D1Noordpool-Z.E.C.
21.30 – 21.50D1SIOS-vv Winsum 2
21.50 – 22.10D2Corenos-VVSV'09
22.10 – 22.30D2SV Bedum-vv Winsum 1
Poule B1 (heren) - vrijdag 27 december 2019
18.30 – 18.50HB1Usquert-Corenos
18.50 – 19.10HB1SV Onderdendam-Warffum
19.10 – 19.30HB2Noordpool-Zeester
19.30 – 19.50HB2VVSV'09-Z.E.C.
19.50 – 20.10HB1Warffum-Corenos
20.10 – 20.30HB1SV Onderdendam-Usquert
20.30 – 20.50HB2Z.E.C.-Zeester
20.50 – 21.10HB2VVSV'09-Noordpool
21.10 – 21.30HB1Corenos-SV Onderdendam
21.30 – 21.50HB1Warffum-Usquert
21.50 – 22.10HB2Zeester-VVSV'09
22.10 – 22.30HB2Z.E.C.-Noordpool
Poule C1 (JO-19) - zaterdag 28 december 2019
18.30 – 18.50JO-19 1SJO 't Hogeland-De Heracliden
18.50 – 19.10JO-19 1Zeester-SV Bedum
19.10 – 19.30JO-19 2vv Winsum-Noordpool
19.30 – 19.50JO-19 2Corenos-SJO KRC/ZEC
19.50 – 20.10JO-19 1SV Bedum-De Heracliden
20.10 – 20.30JO-19 1Zeester-SJO 't Hogeland
20.30 – 20.50JO-19 2SJO KRC/ZEC-Noordpool
20.50 – 21.10JO-19 2Corenos-vv Winsum
21.10 – 21.30JO-19 1De Heracliden-Zeester
21.30 – 21.50JO-19 1SV Bedum-SJO 't Hogeland
21.50 – 22.10JO-19 2Noordpool-Corenos
22.10 – 22.30JO-19 2SJO KRC/ZEC-vv Winsum
Poule A1 (heren) - maandag 30 december 2019
18.30 – 18.50HA1VV Winsum-winnaar poule B2
18.50 – 19.10HA1De Heracliden-SIOS
19.10 – 19.30HA2SV Bedum-winnaar poule B1
19.30 – 19.50HA2Eenrum-Noordwolde
19.50 – 20.10HA1SIOS-winnaar poule B2
20.10 – 20.30HA1De Heracliden-VV Winsum
20.30 – 20.50HA2Noordwolde-winnaar poule B1
20.50 – 21.10HA2Eenrum-SV Bedum
21.10 – 21.30HA1winnaar poule B2-De Heracliden
21.30 – 21.50HA1SIOS-VV Winsum
21.50 – 22.10HA2winnaar poule B1-Eenrum
22.10 – 22.30HA2Noordwolde-SV Bedum
Halve finales & Finales Dames + JO-19 donderdag 2 januari 2020
18.00 – 18.18JO-19 B

E

nummer 3 poule C1-nummer 4 poule C2
18.18 – 18.36JO-19 B

F

nummer 4 poule C1-nummer 3 poule C2
18.36 – 18.54Dames B

G

nummer 3 poule D1-nummer 4 poule D2
18.54 – 19.12Dames B

H

nummer 4 poule D1-nummer 3 poule D2
19.12 – 19.30JO-19 Bverliezer wedstrijd

E

-verliezer wedstrijd

F

19.30 – 19.48JO-19 Bwinnaar wedstrijd

E

-winnaar wedstrijd

F

19.48 – 20.06Dames Bverliezer wedstrijd

G

-verliezer wedstrijd

H

20.06 – 20.24Dames Bwinnaar wedstrijd

G

-winnaar wedstrijd

H

20.24 – 20.42JO-19 A

I

I winnaar poule C1-nummer 2 poule C2
20.42 – 21.00JO-19 A

J

J nummer 2 poule C1-winnaar poule C2
21.00 – 21.18Dames A

K

K winnaar poule D1-nummer 2 poule D2
21.18 – 20.36Dames A

L

L nummer 2 poule D1-winnaar poule D2
21.36 – 21.54JO-19 Averliezer wedstrijd

I

-verliezer wedstrijd

J

21.54 – 22.12JO-19 Awinnaar wedstrijd

I

-winnaar wedstrijd

J

22.12 – 22.30Dames Averliezer wedstrijd

K

-verliezer wedstrijd

L

22.30 – 22.48Dames Awinnaar wedstrijd

K

-winnaar wedstrijd

L

Halve finales & Finales heren B en A - vrijdag 3 januari 2020
18.30 – 18.55HB

W

winnaar poule B1-nummer 2 poule B2
19.00 – 19.25HB

X

winnaar poule B2-nummer 2 poule B1
19.30 – 19.55HA

Y

winnaar poule A1-nummer 2 poule A2
20.00 – 20.25HA

Z

winnaar poule A2-nummer 2 poule A1
20.30 – 20.55HBverliezer wedstrijd

W

-verliezer wedstrijd

X

21.00 – 21.25HBverliezer wedstrijd

Y

-verliezer wedstrijd

Z

21.30 – 21.55HAwinnaar wedstrijd

W

-winnaar wedstrijd

X

22.00 – 22.25HAwinnaar wedstrijd

Y

-winnaar wedstrijd

Z