eindstanden en topscorers

Eindstanden

  • Van iedere poule vind je hier de eindstand met het totale aantal punten en het doelpuntensaldo.

Topscorers

  • Een overzicht van wie er allemaal gescoord hebben met aantal doelpunten, naam speler(ster) en clubnaam

Vervolgwedstrijden

  • Hier lees je wanneer je weer moet spelen.

Wedstrijduitslagen

Poulewinnaars:

* SIOS en Corenos de eerste poulewinnaars bij de damesteams
* Usquert en Noordpool poulewinnaars Heren B

 

 

Eindstand

Dames A ( donderdag 27 december)

Team Punten Saldo
1 SIOS 3-6 6-2
2 VV Winsum 3-4 8-6
3 E.K.C. 3-4 7-8
4 SV Bedum 3-3 3-8

Dames B ( donderdag 27 december)

Team Punten Saldo
1 Corenos 3-7 6-2
2 Noordpool 3-6 6-3
3 De Heracliden 3-4 4-3
4 Rood Zwart Baflo 3-0 0-8

Heren B1 (vrijdag 28 december)

Team Punten Saldo
1 Usquert 3-7 7-2
2 Warffum 3-5 6-3
3 SV Onderdendam 3-3 5-9
4 Zeester 3-1 5-9

Heren B2 (vrijdag 28 december)

Team Punten Saldo
1 Noordpool 3-9 18-05
2 VV Winsum 3-6 8-6
3 Z.E.C 3-3 10-11
4 K.R.C 3-0 4-18

JO-19 C1 (zaterdag 29 december)

Team Punten Saldo
1 VV Winsum 3-9 16-01
2 Noordwolde 3-6 8-12
3 SV Bedum 3-3 7-6
4 SJO ’t Hogeland 3-0

1-13

JO-19 C2 (zaterdag 29 december)

Team Punten Saldo
1 De Heracliden 3-6 7-3
2 Zeester 3-4 5-5
3 Noordpool 3-4 3-5
4 SJO KRC/ZEC 3-3

 1-3

Heren A1 (woensdag 2 januari)

Team Punten Saldo
1 VV Winsum 3-9 11-3
2 Eenrum 3-6 10-4
3 Noordwolde 3-3 2 – 6 
4 Noordpool 3-0

 5-15

Heren A2 (woensdag 2 januari)

Team Punten Saldo
1 SV Bedum 3-7 11-3
2 De Heracliden 3-7 9-4
3 Rood Zwart Baflo 3-3 4-11
4 Corenos 3-0

2-8

Eindstand JO-19 B (donderdag 3 januari)

Team
1 SJO ’t Hogeland
2 Zeester
3 SJO KRC/ZEC
4 Noordpool

 

Eindstand JO-19 A (donderdag 3 januari)

Team
1 VV Winsum
2 SV Bedum
3 Noordwolde
4 De Heracliden

 

Eindstand Dames A (donderdag 3 januari)

Team
1 VV Winsum
2 SV Bedum
3 SIOS
4 E.K.C.

 

Eindstand Dames B (donderdag 3 januari)

Team
1 Noordpool
2 Corenos
3 De Heracliden
4 Rood Zwart Baflo

 

Eindstand Heren A (vrijdag 4 januari)

Team
1 VV Winsum
2 SV Bedum
3 Eenrum
4 De Heracliden

 

Eindstand Heren B (vrijdag 4 januari)

Team
1 Noordpool
2 Usquert
3 Warffum
4 VV Winsum zondag team

 

t
Topscorers Dames
1Chantal Streppelvv winsum7
2Sanne KammingaCorenos4
Chantal HofmanE.K.C.4
3Jantien VogelHeracliden3
Valerie KlipNoordpool3
Rosanne DatemaSIOS3
Emma RaskerSV Bedum3
Anouk Sikkemavv winsum3
4Madelein ter HarkelCorenos2
Michelle KosterE.K.C.2
Leonie de WinterHeracliden2
Kim NanningaSIOS2
Minke Lalkensvv winsum2
Lois vd Heidevv winsum2
5Kimberly JansCorenos1
Gretha AnnemaE.K.C.1
Emma PostmaE.K.C.1
Marion BosE.K.C.1
Mare de KokNoordpool1
Kirsten MeijerNoordpool1
Fatima HuizingaNoordpool1
Larissa DijkSIOS1
Elsbeth de HaanSIOS1
Trienke de HaanSIOS1
Willemijn AmsingSV Bedum1
Sabine Jansenvv winsum1
Marlies Bijmanvv winsum1
Topscorers Heren B
1Vincent ZijlstraNoordpool9
2Gijs BalkemaNoordpool6
3Jeroen ZwartWarffum5
4Sjaak WierengaUsquert4
Ronny BakkerZEC4
5Martijs DelkerNoordpool3
Sander SlumpUsquert3
Colin SmithUsquert3
Stefan vd BergWarffum3
Tom de VriesWinsum3
6Stefan JanssenKRC2
Joey MallatKRC2
Kevin GjaltemaNoordpool2
Marten de BoerOnderdendam2
Duurt StoppelsOnderdendam2
Gertjan DijkhuizenWarffum2
Ramon KauwWinsum2
Danny MulderWinsum2
Yoel vd MeerZEC2
Ilyas BaharZEC2
Richard KnolZEC2
Danny BeerdaZeester2
Alex ZijlstraZeester2
7Mike BosNoordpool1
Jeffrey BosNoordpool1
Sander vd BergNoordpool1
Michael SnoekOnderdendam1
Mitch BrinkUsquert1
Rowan SmithUsquert1
Marcel MeukenUsquert1
Noël BrontsemaUsquert1
Remon BijsterveldWarffum1
Ruben OosterhofWinsum1
Jilles MeijerWinsum1
Niel JudkinsWinsum1
Henri NienhuisZeester1
Topscorers Jeugd -19
1Tom HofmanBedum6
Daan van AllerWinsum6
2Remco PiersmaHeracliden5
Lucas RaskerNoordwolde5
3Angelo SitaramNoordpool4
Chris NoordhofZeester4
4William EggensNoordwolde3
Emanuel LahdoWinsum3
Remco KamphuisWinsum3
Raul BelloWinsum3
Jelle RozeboomWinsum3
Jaap Peter LeusWinsum3
5Ruben SlagerHeracliden2
Julian BakkerSJO 't Hogeland2
6Lars HolwerdaBedum1
Jelle LoonstraBedum1
Robin ten KateBedum1
Guus RozemaBedum1
Lars MulderNoordpool1
Xander BroekhuizenNoordpool1
Feike ZwaanNoordwolde1
Ayuub AliNoordwolde1
Wiebe RozeboomSJO KRC/ZEC1
Stan DijkemaSJO KRC/ZEC1
Nils KampioenSJO 't Hogeland1
Tim BoeremaWinsum1
Marius WeisenbachZeester1
Levi VeenstraZeester1
Robin SchulzZeester1
Topscorers Heren A
1David VillaltaEenrum7
2Frank RoordaSV Bedum6
3Jeroen LinstraDe Heracliden5
4Sijbrand SolingerEenrum4
Tim HoffVV Winsum4
Bauke HoekstraVV Winsum4
5Albert de JongeDe Heracliden3
Sam HanenburgEenrum3
Soeratmin VenemaSV Bedum3
6Sebe Jan VogelDe Heracliden2
Tim RoelinkEenrum2
Vincent ZijlstraNoordpool2
Kevin GjaltemaNoordpool2
Dunkun TorrengaRood Zwart Baflo2
Wouter BloemVV Winsum2
José BelloVV Winsum2
Reinder HaaksemaVV Winsum2
7Nico de VriesCorenos1
Lars BaarCorenos1
Jeroen OosterhuisDe Heracliden1
Wouter HoffDe Heracliden1
Robert WijningaNoordpool1
Melvin FolkertsRood Zwart Baflo1
Jordy PotmaRood Zwart Baflo1
Stef KlugkistSV Bedum1
Jorny van HaakSV Bedum1
Stijn HekstraSV Bedum1
Joni vd VeldeVV Noordwolde1
Jesse HijlkemaVV Noordwolde1
Marcel PannekoekVV Winsum1
Roy StreppelVV Winsum1